flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Здійснення судочинства Березанським районним судом Миколаївської області

01 лютого 2019, 14:51

      31.01.2019 року суддею  Гапоненко Н.О.  розглянуто кримінальне провадження по обвинуваченню Б. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України .  

Судом встановлено, що 16 липня 2017 року близько 07.00 год. таємно,  Б.  повторно, будучи на час вчинення злочину судимим, умисно, протиправно, з корисливих мотивів, з метою заволодіння чужим майном та обернення його на свою користь, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, через відчинені двері проник до середини салону автомобіля марки «Волга», який знаходився біля домоволодіння по вул. Хлібній в смт. Березанка Миколаївської області, звідки здійснив крадіжку автомобільної магнітоли марки «Sоnі»  та спричинив  потерпілій  матеріальні збитки .    

   Вироком Березанського районного суду Миколаївської області  Б. визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.185 КК України , і призначено  покарання у виді  двох років обмеження волі.

    На підставі ст.ст.75, 76 КК України звільнено Б. від призначеного судом покарання з випробуванням, якщо  протягом одного року іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов'язки: періодично з"являтись для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.

 

     Прес-секретар суду