flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Здійснення судочинства Березанським районним судом Миколаївської області

31 січня 2019, 16:11

                  30.01.2019 року Березанським районним судом Миколаївської області розглянуто три справи про адміністративне правопорушення, передбачене  ч.1 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей.               

                  За змістом протоколів про адміністративні правопорушення  громадян Ж., З., та Б.  притягнуто до адміністративної відповідальності за  те, що  не виконували свої батьківські обов’язки по догляду за своїми  неповнолітніми дітьми, які в нічний час перебували на трасі М-14 біля с. Щасливе Березанського району Миколаївської області без супроводу дорослих та кидали каміння по машинах, спричинивши їм механічні пошкодження.

            У порушення вимог ст.256 КУпАП в протоколах про адміністративне правопорушення не викладено суть адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.184 КУпАП: відсутні дані про норму закону та визначені нею обов"язки щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей, які не виконувались особою, притягнутою до адміністративної відповідальності, та відомості, що свідчать про ухилення від виконання батьківських обов"язків, тобто винне, свідоме нехтування ними.

                   Протоколи  про адміністративне правопорушення щодо Ж., З., та Б.   не містять жодних даних щодо винного, свідомого нехтування ними  своїми батьківськими обов"язками, вказівки на певні, передбачені законом батьківські обов"язки, які  вони повинні були за викладених у протоколі обставин виконувати  ., та на норму закону (статтю, частину статті), якою на осіб  покладено такі обов"язки.

                За результатами розгляду  трьох  провадженнь у справах про притягнення громадян Ж., З., та Б. до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого  ч.1 ст.184 КУпАП, закрито у зв’язку з відсутністю в їх  діях складу адміністративного правопорушення .

 

                  Прес-секретар суду