flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До уваги Фільжака Ігоря Володимировича

09 січня 2019, 16:17

До уваги  Фільжака Ігоря Володимировича,

який зареєстрований  за  адресою:

вул.Суворова, 22,  смт. Березанка

Миколаївської області, 57401

 

 

 

            16 листопада 2018 року Березанським районним судом Миколаївської області постановлено ухвалу про прийняття  до розгляду позовної заяви  Гуцол Наталі Валентинівни до Фільжака Ігоря Володимировича, третя особа: Фільжак Анастасія Ігорівна, про стягнення аліментів на утримання доньки, яка продовжує навчання та відкриття провадження  у  справі  за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

            Відповідач Фільжак І.В.  має право протягом п’ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі надати суду клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін та (або) відзив на позовну заяву, до якого додаються докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем, та документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи, а  також   не пізніше п'яти днів з дня отримання відповіді позивача на відзив має право надати суду заперечення на відповідь на відзив з підтвердженням направлення заперечень учасникам справи.

За відсутності клопотань будь-якої зі сторін справа буде розглянута в порядку спрощеного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

З урахуванням того, що  на даний час суду невідомо  місце проживання  Фільжака І.В., направлена за місцем реєстрації відповідача поштова кореспонденція залишилася не врученою відповідачу через його не проживання за місцем реєстрації, строк для подання  відповідачем клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін та (або) відзиву на позовну заяву буде рахуватись з дня опублікування даного повідомлення.

Інформація щодо справи, що розглядається, може бути отримана на офіційному порталі судової влади України в мережі Інтернет (веб-адреса сторінки Березанського районного суду http://court.gov.ua/fair/sud1403/).

З текстом ухвали про відкриття провадження у справі  можна ознайомитись за  посиланням http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/77892599.

Додатково повідомляємо, що Фільжак  І.В.  не позбавлений  права подати до суду  поштову адресу  для отримання належним чином завіреної копії вказаної ухвали  суду.

            

 

 Березанський районний суд Миколаївської області