flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До уваги Віхорєва Сергія Юрійовича

09 січня 2019, 10:42

                                                                       До уваги  Віхорєва Сергія Юрійовича, 

                                                                       остання відома  адреса місця проживання:                                                                                 вул.Ескадренна, 3, кв.8, м.Севастополь                                                                          

 

            16 листопада 2018 року Березанським районним судом Миколаївської області постановлено ухвалу про прийняття  до розгляду позовної заяви  Приступи Олега Михайловича до Віхорєва Юрія Олександровича, Віхорєвої Людмили Іванівни, Віхорєва Сергія Юрійовича, Клопової Юлії Юріївни, Віхорєвої Ольги Юріївни, третя особа без самостійних вимог: Універсальна біржа «Номінал», про визнання права власності на нерухоме майно, та відкриття провадження  у  справі  за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

            Відповідач Віхорєв С.Ю. має право протягом п’ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі надати суду клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін та (або) відзив на позовну заяву, до якого додаються докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем, та документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи, а  також   не пізніше п'яти днів з дня отримання відповіді позивача на відзив має право надати суду заперечення на відповідь на відзив з підтвердженням направлення заперечень учасникам справи.

За відсутності клопотань будь-якої зі сторін справа буде розглянута в порядку спрощеного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

З урахуванням того, що остання відома  адреса  місця проживання  відповідача  знаходиться на тимчасово окупованій території України, у  зв’язку  з чим  вручення відповідачу  ухвали про відкриття провадження у справі та позовної заяви  з доданими до неї документами   не є можливим,  строк для подання  відповідачем клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін та (або) відзиву на позовну заяву буде рахуватись з дня опублікування  цього повідомлення.

Інформація щодо справи, що розглядається, може бути отримана на офіційному порталі судової влади України в мережі Інтернет (веб-адреса сторінки Березанського районного суду http://court.gov.ua/fair/sud1403/).

З текстом ухвали про відкриття провадження у справі №469/1259/18 (2/469/489/18)  можна ознайомитись за  посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/Review/77892688.

Додатково повідомляємо, що Віхорєв С.Ю.  не позбавлений  права подати до суду  дані про свою поштову адресу  для отримання належним чином завіреної копії вказаної ухвали  суду.

            

 

            Березанський районний суд  Миколаївської області